Peršokti prie turinio

Sveikiname Jus apsilankius GunsTalk.lt forume
Kviečiame užsiregistruoti, kad galėtumėte kurti temas, rašyti atsakymus, naudotis asmeninių žinučių sistema, tvarkyti savo profilį ir t.t. Jeigu turite susikūrę paskyrą, tai prisijunkite čia arba užsiregistruokite nemokamai!
Nuotrauka

Pistoletas ČZ-75

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

Darius G.

Darius G.

Klubo narys

• Jaunesnieji eiliniai
  • 16 Pranešimai:
  • Lytis:Slapta

Nuotrauka

Original "short-rail" version of the CZ 75.

ČZ 75

Kalibras - 9mm
Ginklo svoris - 1,0kg
Ginklo svoris be apkabos - 0,98kg
Ginklo svoris su šoviniais - 1,180kg
Ginklo ilgis - 206mm
Ginklo aukštis - 138mm
Ginklo plotis - 33mm
Taikymosi linijos ilgis - 160,5mm
Vamzdžio ilgis - 120mm
Graižtvas - dešinys
Graižtvų skaičius - 6
Graižtvų žingsnis - 250mm
Apkabos talpa - 15šov
Šovinys - 9+19mm Para
Pradinis kulkos greitis - 360m/s
Kulkos energija 500-518J
Realus šūvio nuotolis 50m

ČZ-75 tai vienas iš geriausių Čekų gamybos pistoletų, kaip teigia kai kurie ginklų ekspertai. Ginklą sukūrė du broliai Josef ir František Koucky apie 1975m., panaudoję FN ir Smith & Wesson pistoletų schemas. Pistoleto automatika veikia vamzdžio trumpos eigos atatrankos principu.

Margarita

Margarita

Užkietėjęs narys

• Administracija
  • 47 Pranešimai:
  • Lytis:Moteris

Laukiame Jūsų šeštadieniais treniruotėse Rūdninkų poligone ir mes suteiksime Jūms puikią galimybę išbandyti šį ginklą!

SMITH WESSON MP 40C

SMITH WESSON MP 40C

Naujokas

• Jaunesnieji eiliniai
  • 3 Pranešimai:

CZ75 kagi,galim pasakyti,manau verta isigyti kaip pirma ginkla sportui ar nesiojimuisi,kada ribotas biudzetas,as kazkada pirkau uz 600,padariau virs 1000 suviu,neturejau jokiu bedu,nesiotis truputi per sunkus,mazejant entuzijazmui ,begant laikui svoris tarsi auga.kai isbandai kitus modelius pvz MAKAROV

iskart supranti ju pranasuma ,ypac jei nesioji vidiniam dekle,ilgas cz vamzdis duria i pilva pasilenkus ,na o didele jo rankena visiskai netrukdydavo,ir net po maike beveik nesimatydavo,del to nusipirkes subkompakta ginkla visiskai nepastebejau trumpos rankenos privalumu,tik minusai,tai mazai soviniu,nepatogu saudyt ir tt,zodziu pradziai cz75 puikus pirkinys,jei nori saudyt,o litu nera,aisku jei esi fanatas saudymo ir zinai kad plieksi daug ,reikia pirkt,GLOCK 19 AR WALTER PPQ,kuriu kokybe jau niekas senai neabejoja

Virgilijus

Virgilijus

Užkietėjęs narys

• Grandiniai
  • 121 Pranešimai:
  • Lytis:Vyras

Man patiko šaudyti šiuo ginklu,labai patogus rankoje.Visai norėčiau jį turėti,nors ginklas turi trūkumų:daug šaudant,lūžta gražinamoji spyruoklė,taip pat spynos fiksavimo kaištis.Kažkas netvarkoje su šių detalių terminiu apdirbimu.Ramina tai,kad jas nesunku gauti.

Mano nuomone,savigynai šis ginklas nėra 100proc. patikimas.Žinau atvejį,kai nukentėjo apsaugos darbuotojas-užtaisant ginklą perspėti

užpuoliką,lūžo gražinamoji spyruoklė: ginklas liko neužtaisytas,o apsauginis liko gulėti nuo užpuoliko smūgio.

Edvardas

Edvardas

Generolas leitenantas

• Administracija
  • 323 Pranešimai:

:) Ginklą prižiūrėti reikia ...O šiaip puikus čekoslovakų karinės pramonės palikuonis :)

Rimwist

Rimwist

Naujokas

• Jaunesnieji eiliniai
  • 1 Pranešimai:

neblogas man patiko nors tai mano pirmasis 9mm pistoletas, patogi rankena geras taiklumas saudziau ir is glock , bent man labaiu patiko ergonomika cz 75, malonesnis rankai glock kazkos plastikinis lengvas:)

Edvardas

Edvardas

Generolas leitenantas

• Administracija
  • 323 Pranešimai:

KINTANTIS svorio centras :)

all ex

all ex

Užkietėjęs narys

• Vyr. seržantai
  • 588 Pranešimai:

GLOCK ir CZ - visiškai skirtingi ginklai. Jų palyginimas butu nelogiškas, jie abu labai geri :) . Man asmeniškai patinka ir vienas ir kitas. :wub:  O šaudyti reikia mokytis. :P 

Virgilijus

Virgilijus

Užkietėjęs narys

• Grandiniai
  • 121 Pranešimai:

Ateityje būtinai įsigysiu CZ,man jis limpa.Dabar padirbėsiu su SigSauer P226,šis ginklas irgi limpa ir galima pasiekti gan neblogų rezultatų.

all ex

all ex

Užkietėjęs narys

• Vyr. seržantai
  • 588 Pranešimai:

Ateityje būtinai įsigysiu CZ,man jis limpa.Dabar padirbėsiu su SigSauer P226,šis ginklas irgi limpa ir galima pasiekti gan neblogų rezultatų.

Jus visiškai teisus ;) , sveikinu.

VytautasP

VytautasP

Užkietėjęs narys

• Grandiniai
  • 154 Pranešimai:

CZ 75B Schema...

Virgilijus

Virgilijus

Užkietėjęs narys

• Grandiniai
  • 121 Pranešimai:

Taip,tas pats ginklas,o iš nerūdijančio plieno visai kitaip atrodo.Aišku ir jo kaina ženkliai keičiasi.

VytautasP

VytautasP

Užkietėjęs narys

• Grandiniai
  • 154 Pranešimai:

Taigi,

labiau tinkamas į kolekciją. Matinis, nerūdijantis plienas traukia akį...

Virgilijus

Virgilijus

Užkietėjęs narys

• Grandiniai
  • 121 Pranešimai:

Asmeniškai man-gerai atrodančiu ir geru ginklu-šaudyti daug maloniau.

VytautasP

VytautasP

Užkietėjęs narys

• Grandiniai
  • 154 Pranešimai:

Žinoma,

kai ginklas patrauklios išvaizdos, ergonomiškas rankai (limpa), su juo kur kas maloniau šauti. Ir rezultatai geresni....

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0